26 Eylül 2010 Pazar

Herşeyimiz Özenti,Seks Yaşantımız Bile

Erkekler ne tuhaf yaratıklar ya!
Gece gündüz akılları skinde gezerken yorulmuyorlar mı acaba.Ne bileyim insan yorulur eli malafatında gezmekten.Nasıl bir hormon(at) ki bunların ki sabah akşam erekte olmalarına neden oluyor.Tahtaravalli gibi amk,indir kaldır indir kaldır ne zevk alıyor bu erkekler.Gerçi erkekler ve kadınlar zevk konusunda da farklı kulvarlarda boy gösteriyor.Erkeklerin zevk aldığı alanlar: Seks,Kadınlar ya da Erkekler ya da her ikisi,Arabalar,Maç-Futbol,basketbol hedehüde,Bilgisayar.

Şimdi bunlardan ben de sonsuz zevk alıyorum acaba benim erkek hormanlarım daha mı ayyuka çıkar hale geldi!Ama yok ben sürekli elim kıçımda başımda gezmiyorum.Hala az da olsa edebim kalmış,ööle milleti iştaha getirmiyorum.Gösteriyorsam elletiyorum,ööle kafası bi boka basmayan kız modeli çizmiyorum yani.Her boku biliyorum,herkesin her boku bildiğini de biliyorum,uygulamak ve uygulamamak tercihlerim oluyor.Amk konu yine boktan muhabbete döndü.

Ne diyordum.Ha işte erkekler ve bitmek bilmeyen gurur kaynakları: Sikleri!
Sktirin gidin diyesim geliyor.En güçlü erkek bile olay ske gelince nedense aciz kedi yavrusu gibi kalakalıyor.Bi de son zamanlarda moda mıdır nedir cybersex,phonesex muhabbetleri çoğaldı gitti.Önceden de çoktu sanırım da ben dokandırmıyordum.


Onayladım!

Size de oluyor mu bilmem amk!Erikçiolu sizden hoşlandığını falanı filanını size anlatıyor,sonrasında gelen mesajlar hep aynı,Seninle uyumak istiyorum,sana sarılmak istiyorum,keşke yanımda olsaydın da sıcaklığını hissetseydim,yok saçlarını okşamak isterdim bıkbıkbık.Olayın özeti,seninle yardırana kadar sevişmek,verirsen sikmek vermezsen yine sevişmek istiyorum.Daha başka tanımı yok bunun.Taam olay sevişmeye gelirse,kızlar en az erkekler kadar ateşli olabiliyor,hatta daha haldır haldır Alla ne verdiyse sevişen de var,ama sanki kadın milleti daha masum daha nasıl derler cici düşünüyor.

Bi de "Phone Sex" muhabbeti var ya o ayrı bi boyut!Adam gecenin bi yarısı arıyor,ses tonunda erekte oldum,boşalacak delik arıyorum tınısı var.Hani böööle böürür gibi ayımsı bi tat.Sonra yavaş yavaş konuya dalıyor,hep klasik: Keşke şu an yanımda olsaydın hı fena olmaz mıydı.Şööle sana sarılsaydım da sonra seni öpseydim,saçlarını koklasaydım,okşasaydım hı,izin verir misin bana.Böööö ne bu la!Git kendine okşayacak bi peluş bul.Kus lan kus!American Pie'dan özenti 2 delüanlının yarattığı bu olay Türklerin elinde farklı bi boyut kazandı.American Pie'daki o yagusuklu delüanlı olayın piri,e biz Amerikalı değiliz amk,bizim içimizde cinsel dürtülerden folloş olmuş bi öküz var,daha gelişemedik,geliştiremedik,cinsel açıdan na-tatmin bi haldayız,halde değil,halda!Hem ne sarılıyorsun lan sen bana böööö,saçlarımı niye kokluyorsun,belki günlerdir yağ içinde,okşamak mı la ben kedi miyim.Sktir git ya!Zaten o öküzümsü ses tonu var ya off başlara gelmeye,öküzümsü ses tonu,varsa da bütün iştahımı kapatıyor,bi de pardon,hani sen benim aşkımdan ölüyordun da bu çük kaygısı nerden çıktı,yrrakkafalı!

Acaba erkekler karşıdaki hatunu hep bööle full makyaj,seksi mini iç çamaşırlarıyla orasını burasını mıncıklarken mi hayal ediyo.Ayrıca o saatte aradığın hatunun salyasını bile silmeye mecali olmadığının garantisini verebilir misin.Ama yok anam bizim erkek elinde şeysi oynaşma sevdasına hayal gücünü çalıştırıyor.


Kimse üstteki hatun gibi,lan yavuklum ya da adayı beni arasın da şurda iki seksapelitemi konuşturayım diye beklemiyor.Zaten arayan herif de olayın farkında da la nerden çıktı bu phone sex muhabbeti.Olayın başka bi boyutu: Ben seni sikemiyorum,istesem de vermezsin,hayal edeyim bari de erkekliğimi okşayayım,egomu göt ettin,bari gel de ben seni göt edeyim,hem sesin suratından daha ateşli,daha bi boka yarıyor,iki ayak uydurdu da ha hacı,boşalsam falan,hadi boş durma,dokun de,okşa de,sev de,ben öküzler gibi boşalırırım.

Bi de bazı kurnazımsı erkek türü karşısındaki kıza ayar vermek için,sik sevdasını kız sevdasıyla karıştırıyor:Amaaa beeebeeemmm ben seni istiyooooruuum,seninle olmak istiyorum,seni sevmek,sana sarılmak,seni öpmek,ya sen istemiiiooo musun.Yoksa beni sevmiooo muuuusun.Bak ben seni aldatmıyorum,kimseyi de istemiyorum,sadece seni istiyorummm.Seni yaşamak,hissetmek istiyorum,n'olur anla beni rahatlamam gerek,çoook fenayım,hem seninle yaşamak istiyoruuum.Anlıyorsun di mi bebeeeiiiim.He puşt herif yedik ya,hoş yiyen saf kızlar da var,vay gariplerim,skecek hatun bulamadı,gecesi boş kalmasın diye varsa 2-3 hatun,ne kadar varsa şansını deneyecek.Dürzüye bak sen,seni hayal ediyorum ayağına 31e başladı.E tabi her dakka porn,erotik izle izle kesmiyo,real bişeyler gerek,o da uykudan mahmur gözleri kayık hatunu olacak.Üzerinde ne var.La ben pazardan aldığım pijamayla yatıyorum,yeterince seksi olabilir miyim acaba.Donum kilodum da bildiğin pamuklu öyle full makyaj full seksapalite amkokarcası gibi yatmıyorum,aha bildiğin salya sümük,saç baş dağınık çapaklarım gözümde yatıyorum,hatta arada sırada oh attırıyorum,mis odanın karbondioksit oranı fena artıyo.Sen gibi bi öküz var içimde aslında ama ben seni ortama salmıyorum.

Bööle durumlarda ne yapmak gerekir acaba.Basit.Telefonu kapatıp o aciz yaratığı bok gibi ortada bırakmak.
Kendi kendini sksin,bilemedi kendine gitsin bi peluş alsın,üstüne abansın,sesli olanlardan alsın hatta,konuşan bebeklerden falan.Al sana yeni bi fantazi.Hem zaten nefes alsın yeter,ayağı yere bassın,basmazsa sandalyeye çıksın,karanlıkta hepsi aynı,geçir kafaya poşet,delik olsun da,sussun konuşmasın ayak uydursun diyen sizlere yeni bir öneri işte.Konuşan bebek,pilini çıkarınca susar da.Daha ne!

16 yorum:

 1. Çok acımasızsın ama be... :D

  YanıtlaSil
 2. @M.B,
  Niye haksız mıyım?Haksızsam haksızsın de:)Acımam ben,Allaaaa affeder ben affetmem:D:D:D

  YanıtlaSil
 3. Ya biryerde haklısında bu kadar da değiliz, hepimiz değiliz en azından. (:
  Zaten cybersex, phonesex haltları berbat bir durum bence. Acizlik yani.

  YanıtlaSil
 4. :D yine yardırmış acımaz affetmez aman bulaşmayın

  YanıtlaSil
 5. @M.B,
  Ne kadarsınız o zaman:)Yahu bunun boyutu olur mu,şu kadar bu kadar diye:D
  Tabi tenzih ediyorum sizi BAY Berkay ama durum analizi bu...

  YanıtlaSil
 6. @Telekinesis,
  Biliyodum işte olm,gözün korktu benden.Kihkih.

  YanıtlaSil
 7. aha valla da billa da ben o sadece seninle sevişmek istiyorum diyen erkeğin yalanını yiyen salak kızlardan biriyim! kafamı şaapıyım!

  YanıtlaSil
 8. @DH,
  Ya rica ederim olar mı ööle şey.Herkesin inanmak için tutunduğu kişiler ya da inanmak istediği anlar olabilir,haksızlık etme!

  YanıtlaSil
 9. @Telekinesis,
  Alırım ayağımın altına.

  YanıtlaSil
 10. ne güzel yazmışsın öyle sen tatlım ya :) çok yakışıklı bir post olmuş :)

  YanıtlaSil
 11. @Sound of the Rain,
  Tişkür ederim ama şımarırım sölüüüm:))

  YanıtlaSil
 12. Şımar şımar boşver, tokatlamışsın valla tek hücreli, tek mantıklı, basit denklem erkekleri :D

  YanıtlaSil
 13. @Sound of The Rain,
  E hakettiler ama:D Beter olsunlar:D

  YanıtlaSil
 14. buradan çıkaracağımız ders nedir sayın yazar?
  tüm erkekler yapar yapmaz, tüm kızlar şöyle böyleyi geçtim; nedir olay? ne demek istiyorsunuz, neden şikayetçisiniz? "erkeklerin tüm gurur duydukları sikleriymiş.." size öyleleri denk gelmiş hep sanırım. bir insanın doğal olarak sahip olduğu bir uzvundan ötürü gurur duyması gibi bir salaklık olabilir mi?
  kadın milleti daha masum, cici vs lafları da hikaye. seks sekstir. hanzoları, magandaları hariç tutuyoruz elbette. kadın da erkek de en doğal halini bürünür sekste.

  ayrıca herkes dilediği ile ister telefonda ister gerçekte seks yapar. bu tür şeyler karşılıklılık esasına dayanır. biri sizi arayıp da rahatsız ediyorsa, sapıklık yapıyorsa o durum ayrı tabi. "çilek dudaklarına yapışıp kalıcam", "kız hepsi senin mi?", "şapur şupur beni ye" diye şarkılar dinleyen insanlar da bir çeşit sanal seks yapmıyorlar mı? yanlış anlaşılmasın bahsi geçen şey acizlik evet çünkü seks konusunda insanların çoğu aciz zaten. evli veya sevişmeye açık sevgilisi olanlar dışında kim istediği vakit kolayca birilerini bulup sevişebiliyor?

  öte yandan eleştirdiğiniz bayağılık, özentilikse siz de aynı şeyleri yapıyorsunuz. blogunuzdaki yazıların birçoğunda bu görülebiliyor.

  çok blog var böyle: seksle ilgili başlık yaz, yazı içinde argo laflar et, agresif ve kışkırtıcı tutum takın... vs.

  son dönemde sizin üslupla yazan, sizin değindiğiniz konulara sıkça değinen blog sahipleri iyice çoğaldı. evet, her şeyimiz özenti.

  teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 15. @Adam,
  Teşekkür ederim,yazdıklarımdan anlamak istediğiniz şeyler için.

  -Bana ööleleri denk geldi gelmedi mevzu bahis olan bu değildi.
  -İnsanlar ne tür ilişkiler yaşar yaşamaz beni bağlamaz,ben midemi bulandıran şeyleri yazıyorum ki,gözlemlerim kendimi bağlar,okumazsa bunlar onları da bağlamaz.
  -Son dönemde ne tarz yazıyo insanlar bilgi sahibi değilim,çünkü izlediğim blogların her biri birbirinden farklı bi üsluba ve alt yapıya sahip.
  -Kim ne kadar küfür eder onu da bilmem ya da ne yazar ne eder bunu da bilmem ama burası benim alanımsa ben de istediğim gibi sıçabilme yetisine sahibim demektir.
  -İnsanlara saldırmak ya da çomağı sallamak eleştirmekse bana gelmez.
  -Beğenmeyen yazmaz,okumaz ve dahası.
  -Bugün en ters günlerimden birindeyim,kırıcı olmamak adına susar,teşekkür ederim!

  Ve özenti olmak nedir bilmiyorum,inanın bu konuda size yardımcı olamayacağım.

  Saygıyla,

  YanıtlaSil

Vay Edepsiz!Ne Söyleyeceksen Söyle Hadi!