9 Ağustos 2012 Perşembe

LÖSEV Gönüllüsü Olmak Bir Ayrıcalıktır...

Büyük LÖSEV Ailesi, lösemili&kanserli çocuk ve ailelerin bu zorlu mücadelede yalnız olmadıklarını göstermek için sevgi ve azimle çalışan bir vakıftır. LÖSEV kurulduğu 1998 yılından bugüne dek faaliyetlerini duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ve binlerce GÖNÜLLÜSÜ’nün katkılarıyla gerçekleştirmiş; Türk halkının konu hakkında daha bilinçli ve duyarlı olmasıyla beraber tedavide %91'lere çıkardığı başarısını %100’e çıkartmayı hedeflemiştir.


LÖSEV'e gönlünü veren gönüllüler LÖSEV’in her etkinliğinde aktif rol almakta, vakıf çalışmalarına aktif katılım göstererek çocukları hayata bağlamaktadırlar.

Yüreğinde paylaşım ve sevgiye yer olan herkesi Lösev gönüllüsü olmaya davet ediyoruz.

Lösev gönüllüsü olabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli: http://bit.ly/losevgonullusu
Lösev’i Facebook’ta takip etmek için: www.facebook.com/losev0660
Lösev’i Twitter’da da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.

2 yorum:

  1. Bir vakıf hele kanser gibi hassas bir konuda yardımlar toplayan, neden sosyal yardım altında sictigimin saçma sapan reklamlarında gazete köşelerinde reklam yapıp, daha fazla insanı daha iyi ajitasyonlarla kendine çekmeye çalışır aklım almıyor. Yolsuzluk iddiaları yüzünden tamamen bu tür şeylere ınancimi yitirdim ki. Yazar, bu öyle bir şey ki yaşamayan bilemez, ben biliyorum. Hatta iyiki biliyorum diyecek duruma kadar geldim ama insanların hayatlarında bir kere onkoloji servislerinde yatan çocukların durumunu görmek için ziyaret etmeyip, bi vakıf aracılığıyla vicdan rahatlamaları, hassiktirsinler bu insanlar diyorum ben.

    YanıtlaSil
  2. @Umut,
    Yapacak birşey yok, bilirsin bilirim yaşadıklarını. Farksız fikirlere sahip değilim ama ne yapsınlar, kapitalizm daha güçlü.

    YanıtlaSil

Vay Edepsiz!Ne Söyleyeceksen Söyle Hadi!