22 Mayıs 2011 Pazar

Hepimiz Hayvanız.Dürtülerimiz Sağolsun!

Dövmeni yirim lan.

İçimde bi hayvan var benim,evet itiraf ediyorum.

Az önce bunu kardeşim de teyit etti.Ben de biliyodum da dokandırmak istemiyodum.Daha öncesinde size şu yazımda takıntılarımdan bahsetmiştim.Tuhaf ve dahası olduğumu kabul etmiştim.Bugün de aslında içimde bi hayvan olduğunu itiraf etmek istiyorum.Ettim de gittim.Nerden mi çıktı lan?

Mesela,
Ben çubuk krakeri çok severim,7/24 yesem bıkmam.I ıh bi de yanında peynir varsa oh mis,değme keyfime.Ama bööle çubuğu da kırıtık hatunlar gibi teker teker yiyemem,en az 3-5 tanesini alıp ağzıma atmam,hatta yarısını dışarıda kalacak şekilde atıp da yemem gerek.Oh o zaman tadı çıkar.

Mesela,
Kısır severim ben,sarma falan.Onları da 7/24 yerim.Saat kaç olursa olsun,sabah akşam yerim.Hani sonrasında offf yememeliydim lan tüh lan amk dememe rağmen yerim kimse kusura bakmasın.Evet,sonrasında kusmayı göze alırım.

Mesela,
Herşeyi koklarım.Kötü kokacağını da bilsem,midem de bulansa koklarım.Hı ööle eften püften şeylerden midem bulanmazdı,ta ki son rahatsızlığıma kadar,yani ööle bok kokusuna rağmen işeyebilirdim.

Mesela,
Elimin ayarı yoktur.Asla ve asla 2 kişilik yemek yapamam,birisi gelirse diye bütün kıtaya yetecek kadar yemek yaparım.Önce gözüm doymalı azizim.Sonrasında,kendimizi doyururuz.Yuh bu kadar yemekten bahsettim de kuş kadar yiyorum aslında.Cidden minnak yerim,mesela ekmek yemem ben.1 dilimi geveler dururum bütün yemek boyunca.

Yemek deyince,aç olunca gerilirim.Gidip öküz boy hamburger mönü seçebilirim mesela.

Mesela,
Aynı anda 3 kitap okuyabilirim.Her kitabı da sindirerek okurum.Sözel zekam iyidir,diğer zekalarım gibi.Of maşallah!Bu yüzden de 1 kitap alıp çıkamam,en az 3 kitap alırım.

Mesela,
Her hatun gibi makyaj malzemesine para yatırmam,bi ruj alırım yeter ama aynı anda 3-5-7 oje alabilirim.Süremesem de orda gözümün önünde durmalı,geçenlerde aynı tonlarda 4 renk birden aldım.Çamur renklerine bayılıyorum lan.Ne de güzel çıkarmışlar aferin onlara lan.

Mesela,
Çok severim,sevince de baştan ayağa severim.Yüreğimin her köşesinde,hayatımın her yanında olmalı sevdiğim,sevdiklerim!

Mesela,
1 kere kaşınmaya başladım mı bütün vücudum kıpkırmızı da olsa manyaklar gibi kaşırım.Hayvanım bu konuda.

Mesela,
Sigara içmesem günlerce içmem ama 1 tane yaktım mı ardı arkası kesilmez.Sürekli içerim içerim.Midem bulanıncaya kadar.Aynı şey kahve ve çay için de geçerli,bitecek illa o.

Mesela,
Dizi izlemem.İzleyince de her sezonun her bölümünü,varsa o dizideki beğendiğim aktris,aktörün her dizisini,filmini izlerim.Uykudan gözlerim kızarsa hatta acısa da izlerim.Manyak hayvanım.

Mesela,
Bi mekanı çok mu beğendim,o mekandan bıkana kadar o mekana giderim.Dibine vurmam gerek amk.Yok illa bıktırmayı kullanmam gerek.

Of tiksindim kendimden devamını yazmıcam.

Hı bu arada,daha önceki yazımda köpekler gibi sahiplendiğimden,burda da köpekler gibi her haltı kokladığımdan bahsettim ya,önceki yaşantımda köpek olduğuma inanıyorum,eğer önceki yaşantı diye birşey varsa.Bundan gocunmuyorum hacılar.Aksine mutlu da oluyorum,neden mi?Köpekler bence dünyadaki en asil yaratıklar.Evet,insanlardan daha asiller.Köpek diyerek köpekleri aşağılayan zihniyeti sikerim.Ulan onlardan daha sadık,daha kıymet bilen yaratıklar var mı?Bi parça su verseniz,süt verseniz,2 dk oynasanız sizden ayrılamazlar,sadık kalırlar.Oy yirim onları.Alakasızca fark ettim de benim yazılarım da giderek güzel olan bi hal söz konusu.Önceki yazılarım daa sakin yazılmış,n'oluyoz lan!

When someone says "You've changed".It simply means you've stopped living your life their way.


19 yorum:

 1. Yemek deyince,aç olunca gerilirim.Gidip öküz boy hamburger mönü seçebilirim mesela. :)

  YanıtlaSil
 2. olaya bilimsel açıdan bakarsak teknik olarak haklısın bizi primatlardan ayıran en önemli özelliğimiz ön beynimizin yüzde 32 civarında olması maymunlarda yüzde 28 civarında,teknik olarak düşünen bir hayvanız.
  aman allahım ben şimdi edepsiz mi oldum oysa ki ben asilim Camelotta kumdan kalem var;D

  YanıtlaSil
 3. @Adsız,
  Adın ni anam:D

  @enes,
  uheauha hepimiz edepsiziz,hı bi de acıdır üstadım ama çoğumuzun düşünme yetisi de yok uea

  YanıtlaSil
 4. Delicesine eğlenerek okuduğum ilk yazın lan. İtiraf ediyorum. Ben de mesela çok hayvanımdır. Sevişelim mi? [Bugünün lafı da bu oldu şaka maka; sevişelim mi]

  YanıtlaSil
 5. Düşünmesi yetisi olanlarda dünyanın kahrını çekiyorlar onlarda fazla yaşamıyor zaten bulunmaz nimet...
  Madem içinde bir hayvan olduğunu düşünüyorsun kurtadam gibi her romantik dolunayı bekleyen belki ''kötü kurt(bunu Doctor Who'dan esinlendim)-haylaz kurt-yaramaz kurt) v.b. şeyler desek gider mi;D

  YanıtlaSil
 6. @Kıreyzim,
  Sanırım hayvan gibi çubuk kraker yemek beni bu hale getirdi,sağol la,mutlu oldum.

  @enes,
  Şu an neyim bilmem,hayvan ruhu var da,40'ıma kadar evlenmesem fena afilli bi puma olurum uheauh

  @Adsız,
  Memnun oldum Sevalcan.

  YanıtlaSil
 7. Ormanda 10 Puma gücünde olduğunu söylemiş olabilirler mi erkeklerde de standart ormanda 10 kaplan gücünde derler fakat şehirde yaşarlar ve otomonbiller kullanır kaplan gücünde değil beygir gücünde yaşarlar..

  YanıtlaSil
 8. @enes,
  erkekler mi? onların bazıları,tenziiih ederim,sadece öküz olur uhea

  YanıtlaSil
 9. evt haklısın öküzgiller familyasını hesaba katmamışım standart sapma oldu pardon..

  YanıtlaSil
 10. @enes,
  ne pardon diyon lan,nolcek:p

  YanıtlaSil
 11. benim klavyem N yani Nazik klavyede biraz centilmendir ruhuna Windows asalet cd'si kurdum;DD

  YanıtlaSil
 12. @enes,
  benimki o vakit dibe vurmuş demek ki uhea

  YanıtlaSil
 13. Üsturupsuz yazar ile Üsturuplu bir felsefe yaptım bu bile başlı başına bana Nobel aldırır;D

  YanıtlaSil
 14. @enes,
  yol doğruysa her daim Üsturup vardır;)

  YanıtlaSil
 15. O ne tatlı bir yazıdır? Allam yareppim, öpcem!:)

  Mimin var bende!

  YanıtlaSil
 16. @ayl-in,
  Uy :) utandım la.
  Bakayım bi hemencecik:D

  YanıtlaSil
 17. 2011-2012 Mimleme sezonu açılmıştır vatana ve bloggerlara hayırlı olsun;D

  YanıtlaSil
 18. @enes,
  çoooktan açıldı olm,kapanacak nerdeyse:p

  YanıtlaSil

Vay Edepsiz!Ne Söyleyeceksen Söyle Hadi!