19 Aralık 2011 Pazartesi

Nesine? Hem Büyüğüne, Hem Garantisine!

Biliyorsunuz Yılbaşı Özel Çekilişi Türk Milleti için geleneksel bir heyecandır. Çekiliş yapılırken herkes ekran başına kilitlenir, sizin numaralarınızı taşıyan topların çekilmesi için dualar edilir. Biletinize sonuna kadar güvenirsiniz çünkü onu, uğurlu olduğuna inandığınız bayiden almışsınızdır. Lakin gelin görün ki hep amorti!

Biz de sevgili bloğunuz olarak araştırdık ve son 10 çekilişin 2 tanesinin büyük ikramiyesi Nesine.com’da satılan Milli Piyango biletlerine çıktığını gördük. Bu nedenle biz de dedik ki, neden bu blogda da Nesine.com biletlerinden satmıyoruz? Şanslı okurlarımızın ayağına kadar getirmiyoruz? Hatta bir de üzerine neden bomba gibi bir kampanya yapmıyoruz; 5‘er adet biletten oluşan Amorti garanti paketi alana 1 Amorti Garanti demiyoruz?

Sizce de buradan daha şanslı başka bir yer var mı? TIKLA, HEMEN BİLETİNİ AL!

Şansımız dönecek diye saatlerce kuyrukta beklerken aslında farkında olmadan şansımızı kaçırıyoruz. İnanın hiçbir şey sizi o kadar beklemez! Demem o ki; yılbaşında biletlerinizi benim bloğumdaki link üzerinden alın, siz kazanın biz de mutlu olalım!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

9 yorum:

 1. çok sessiz izliyorsun herhalde bizleri.
  :)

  YanıtlaSil
 2. samimi, beğenildi,
  başarılar,

  mavimetropol

  YanıtlaSil
 3. @mavimetropol,
  Mersi kardeşim:D

  YanıtlaSil
 4. @deeptone,
  Aslında buralardayım,sadece ne kendi bloguma ne de başka bir bloga yazıyorum.Sadece okuyorum.

  YanıtlaSil
 5. üsturupsuz sen de blogger dünyasından ayrı gayri takılırsan kimi okuyacağız biz Lazanya artık arada sırada yazacağını belirtti,cyk bundan sonra blog yazmayacağını açıkladı,Pucca ben yeni bir yazısını okumadan şöhret oldu,bir üstürupsuzumuz vardı gayet net olan birisi onu da kaybetmeyelim diyorum..

  YanıtlaSil
 6. @enes,
  Hocam benim namım onlar kadar yoktu ki.Ama eyvallah! CYK'dan haberim yoktu,şaştım.

  YanıtlaSil

Vay Edepsiz!Ne Söyleyeceksen Söyle Hadi!